چگونه با سرمایه کم یک آرایشگاه زنانه تاسیس کنم؟

آرایشگری شغلی است که با عشق و علاقه گره خورده است. این شغل گرچه یک کار ذوقی و هنری به حساب می آید اما به مثابه یک علم نیز تلقی می شود، طوری که میزان درآمد آرایشگرها در کشورهای پیشرفته قابل محاسبه بوده و حتی برای آن مبلغ هم تعیین می شود. 
 ولی با وجودی که شغلی زودبازده است و فرد پس از دیدن آموزش های لازم، در مدت زمان کوتاهی می تواند درآمد کسب کند اما این میزان درآمد بسته به مهارت، توانمندی، خلاقیت و تعهد آرایشگر متفاوت است. تمام این برآوردها حاکی از آن است که آرایشگری خصوصا آرایش و پیرایش زنانه در ایران می تواند به شغلی با درآمد نجومی تبدیل شود. و حتی با وجود زیاد شدن فعالین در این حوزه باز هم نیاز به آرایشگران متخصص و ماهر در جامعه احساس گردد.

 

 

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه

 

 

چنانچه شما هم در خود استعداد و ذوق و سلیقه آراستن می بینید  باید بگوییم حرفه آرایشگری علاوه بر اینکه می تواند نیازهای روحی شما را تامین کند  می تواند منبع درآمد خوبی برایتان به همراه داشته باشد. اگر هم به نتیجه نهایی برای یادگیری مهارت آرایشگری رسیدید وخواهان تاسیس یک آرایشگاه هستید و از اشباع شدن این حوزه نگرانید، باید بگوییم نگرانی شما بی مورد است. چرا که با گسترده شدن شبکه های اجتماعی و گسترش تبلیغات در حوزه لوازم آرایشی و بالا رفتن حس نیاز به زیبایی و جوان ماندن در افراد، مشتریان خدمات متنوع بسیاری را از قبیل کاشت ناخن ، اپیلاسیون، خدمات پیرایش مو، آرایش چهره ، خودآرایی، تاتو و هاشور و غیره را  نیاز دارند که وجود متخصصین آرایشگر بیشتری در این زمینه ها را طلب می کند. پس توصیه ما به شما این است که در اولین گام هدف و امکانات مالی و استعداد و علایق  خود را در نظر بگیرید و برنامه ریزی کنید و سپس به سراغ بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه بروید تا بتوانید ضمن یادگیری انواع مهارتهای آرایش و پیرایش زنانه و گریم و ... در زمان کمتر و با هزینه کمتر، دوره کارورزی و کسب تجربه خود را هم در همان آرایشگاه بگذرانید. 

اگر هم سرمایه کافی ندارید، می توانید با چند آرایشگر دیگر به صورت مشترک، آرایشگاهی تاسیس کنید. یا در آرایشگاه خود تعدادی میز را به متخصصین دیگر که در زمینه های مختلف و مرتبط با حرفه آرایشگری کار می کنند اجاره بدهید تا هم مشتری های بیشتری به آرایشگاه شما مراجعه کنند و با سایر خدمات شما آشنا شوند و هم مقداری از هزینه های ثابت آرایشگاه شما را پوشش دهد. همچنین می توانید با گذراندن دوره های تخصصی و گرفتن مدرک مربیگری، آموزشگاه آرایشگری راه اندازی کنید. هزینه های راه اندازی یک آرایشگاه زنانه یا آموزشگاه آرایشگری ممکن است زیاد باشند اما آرایشگران اگر بتوانند خدمات خوبی ارائه کرده و مشتری جذب کنند، به زودی با درآمد خود می توانند این هزینه ها را جبران کنند. 

 

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه آموزشگاه آرایشگری مهرآگین

 


مورد بعدی که از اهمیت زیادی برخوردار است هزینه ها و کیفیت دوره های آموزش آرایش است که برای خیلی از علاقمندان جای سوال دارد که آیا با شرکت در این دوره های آموزشی به یک آرایشگر حرفه ای تبدیل می شوند یا خیر و یا اینکه هزینه های دوره به چه صورتی هستند آیا این هزینه ها از تخفیف برخورداند و یا می توانند مبلغی از هزینه ها را به صورت اقساط پرداخت کنند؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که تمام این موارد به نوع آموزشگاهی که شما برای آموزش انتخاب می کنید بستگی دارد. این که اساتید آن آموزشگاه مجرب و کارآزموده باشند و یا اینکه در آنجا برنامه ای برای کسانی که توان پرداخت کلیه شهریه را ندارند در نظر گرفته شده است یا خیر. آموزشگاه آرایشگری زنانه مهرآگین علاوه بر تخفیف های عالی و شرایط اقساطی که در دوره های مختلف آموزشی برای هنرآموزان در نظر گرفته است، مدرک معتبر بین المللی که قابل ترجمه در خارج از کشور است را به شما ارائه می دهد.
حالا مدرک بین المللی آرایشگری دارای چه مزایایی است و چه طور می شود مدرک فنی حرفه ای را به مدرک بین المللی تبدیل کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شما برای دریافت مدرک بین المللی آرایشگری زنانه باید در یکی از آموزشگاه های آرایشگری وابسته به سازمان فنی حرفه ای ثبت نام کرده و دوره کامل ببینید.
به منظور این کار می توانید در دوره های آموزشگاه آرایشگری زنانه مهرآگین شرکت کرده و پس ازپایان دوره ها از شما آزمون نهایی گرفته شود. بعد از آزمون ، در صورت قبولی ، به شما مدرک فنی حرفه ای بین اللملی آرایشگری زنانه اعطا می شود.

 

بهترین آموزشگاه مراقبت و زیبایی در تهران

 

این مدرک با مدارکی که بسیاری از آرایشگاه ها به شما می دهند تفاوت دارد. چرا که اگر این مدرک را به دارالترجمه ببرید و ترجمه کنید به زبانهای خارجی در54کشور خارجی هم دارای اعتبار است .چرا که از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ایران مهر تایید گرفته است. پس یکی از امتیازات مدرک سازمان فنی و حرفه ای از جمله در رشته های آرایشگری زنانه، بین المللی بودن آنها است و دلیل آن عضویت ایران در سازمان بین المللی کار ILO می باشد، بنابراین مدارک کسب شده قابل تایید و ترجمه در دادگستری و نیز قابل پذیرش و کاربرد در کشورهای عضو سازمان بین المللی کار می باشد.کارآموزان پس از گذراندن دوره های مراقبت و زیبایی و غیره در آموزشگاه مهرآگین و کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمون ها از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور علاوه بر گواهینامه مهارت، یک کارت هوشمند نیز اخذ می نمایند که در تمام  کشورها معتبر و قابل قبول می باشند.اگر تمایل دارید از سایت آموزشگاه آرایشگری مهرآگین و شرایط دوره ها و درصد تخفیف ها اطلاعات بیشتری کسب کنید کلیک کنید و از دوره ها و تخفیف ها و مقالات کاربردی و ویدیو های آموزشی قرارداده شده در سایت دیدن نمایید . ما برای شما آرزوی موفقیت می کنیم.