اعطای مدرک بین الملل

 شاید برای شما این سوال پیش آید که مدرک بین المللی دارای چه مزایایی است و اینکه چه طور می شود مدرک فنی حرفه ای را به مدرک بین المللی تبدیل کرد؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که

شما برای دریافت مدرک بین المللی آرایشگری زنانه  باید در یکی از آموزشگاه های آرایشگری وابسته به سازمان فنی حرفه ای ثبت نام کرده و دوره کامل ببینید.

به منظور این کار می توانید در دوره های آموزشگاه آرایشگری زنانه مهرآگین شرکت کرده و پس ازپایان دوره ها از شما آزمون نهایی گرفته شود. بعد از آزمون ، در صورت قبولی ، به شما مدرک فنی حرفه ای بین اللملی آرایشگری زنانه اعطا می شود.

این مدرک با مدارکی که بسیاری از آرایشگاه ها به شما می دهند تفاوت دارد. چرا که اگر این مدرک را به دارالترجمه ببرید و ترجمه کنید به زبانهای خارجی در 54کشور خارجی هم دارای اعتبار است .

چون از سمت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ایران مهر تایید گرفته است. پس یکی از امتیازات مدرک سازمان فنی و حرفه ای از جمله در رشته های آرایشگری زنانه، بین المللی بودن آنها است و دلیل آن عضویت ایران در سازمان بین المللی کار ILO می باشد، بنابراین مدارک کسب شده قابل تایید و ترجمه در دادگستری و نیز قابل پذیرش و کاربرد در کشورهای عضو سازمان بین المللی کار می باشد.

در ادامه لینک رسمی سازمان بین المللی کار که در آن اسامی کشورهای تحت پوشش آن که مدارکشان دارای اعتبار می باشد ذکر شده است :

http://www.ilo.org/public/english/standards/relm/country.htm

کارآموزان پس از گذراندن دوره های مراقبت و زیبایی و غیره در آموزشگاه مهرآگین و کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمون ها از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور علاوه بر گواهینامه مهارت، یک کارت هوشمند نیز اخذ می نمایند که در تمام کشورهایی که در لینک بالا ذکر شده است معتبر و مورد قبول می باشند. آموزش های که در آموزشگاه آرایشگری مهرآگین به  شما میدهد در بیش از ۵۴ کشور دنیا اعتبار دارد .این مدرک آرایشگری زنانه با کد های رهگیری  که دارند قابل شناسایی در دیگر کشور ها میباشند .

 نمونه هایی از مدارک هنرآموزان آموزشگاه آرایشگری مهرآگین :