مقالات آموزشی

آموزش روشن کردن مو بدون دکلره

آموزش روشن کردن مو بدون دکلره

در این مقاله روش ترکیب رنگ مو برای روشن و بلوند کردن مو بدون استفاده از دکلره و با رنگ 000 و فواید و مضرات آن گفته شده است و در ادامه چند نوع ترکیب رنگ موی پرطرفدار و جدید مانند رنگ موی دودی بدون دکلره، رنگ موی عسلی ، نسکافه ای ، رنگ موی کنفی آموزش داده شده است. در ادامه به نکات مهم در رنگ کردن مو اشاره شده است.

ادامه

آموزش کوتاهی مو

آموزش کوتاهی مو

برای کوتاه کردن مرتب و زیبای مو قطعا نیاز به مهارت دارید، اما اگر دوست دارید خود را به چالش بکشید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید، دست بکار شوید. کوتاهی مو به کمک یک قیچی مناسب و چندین اصل ساده بسیار آسان خواهد بود.

ادامه

آموزش کاشت ناخن پودری در 3 مرحله

آموزش کاشت ناخن پودری در 3 مرحله

زیبایی و مرتب بودن ناخن ها حس نشاط و سرزندگی به انسان ها می دهد و از اینرو آرایش ناخن و رسیدگی به آن و به ویژه کاشت ناخن در بین خانم ها رواج روزافزونی یافته است و بالطبع مدت زمانیست که کاشت ناخن در کشور ما نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده است.. روش های مختلفی برای کاشت ناخن وجود دارد که از بین آن ها کاشت پودری، کاشت مادر به حساب می آید و سایر روش های کاشت ناخن، بر گرفته از آن هستند.به همین دلیل بر آن شدیم تا آ»وزش مفید و مختصری را در این مقاله با شما به اشتراک بگذاریم.

ادامه

چگونه با سرمایه کم یک آرایشگاه زنانه تاسیس کنم؟

چگونه با سرمایه کم یک آرایشگاه زنانه تاسیس کنم؟

آموزشگاه آرایشگری زنانه مهرآگین علاوه بر تخفیف های عالی و شرایط اقساطی که در دوره های مختلف آموزشی برای هنرآموزان در نظر گرفته است و شما با سرمایه و هزینه کم می توانید یک آرایشگاه زنانه تاسیس کنید، مدرک معتبر بین المللی که قابل ترجمه در خارج از کشور است را نیز به شما ارائه می دهد.

ادامه